Konkurss: Ideālā ķīmijas stunda

Uzvarētāju paziņošana notiks 26. maijā!

Saistībā ar ārkārtas situāciju valstī, uzvarētāju paziņošana notiks vēlāk. Vērtēšanas komisijā dalību ņem arī uzņēmumu pārstāvji, kuriem pašlaik ir saspringts grafiks. Paldies visiem par iesūtītajiem darbiem un aktīvo balsošanu.

Kamēr tiek vērtēti darbi, aicinām aizpildīt testu un noskaidrot kāds ķīmiķa tips esi Tu: https://www.kimiko.lv/tests/


Konkursa nolikums

Gribi uzzināt, kā mums gāja iepriekšējā konkursā? Spied uz linka un apskati lieliskos darbus.

Skatīt iepriekšējā konkursa rezultātus

Pr. Nr. 3.2.1.1/16/A/007

Konkursa video

Balsojums atjaunojas reizi 3 minūtēs.

Ķīmijas guru Diāna Druvaskalne, Ance Jegore, Ērika Uļjanova video thumbnail
Kino ekspertes Annija Berkule, Elīza Lavrenova video thumbnail
10+1.B Harijs Aišpurs, Ilze Beitāne, Irina Jefimova, Armands Jermaks, Alise Kātiņa, Anna Klimanova, Līga Kļimoviča, Dana Krauliša, Ainārs Kraulišs, Raivis Kromāns, Karīna Kuzmenko, Katrīna Maceviča, Jana Poļaka, Kristīne Vasiļevska, Simona Zemlicka video thumbnail
Korozija Kristiāna Purlica video thumbnail
Gaiss Adrija Bleidele, Kerija Ilgaža, Nikija Brice video thumbnail
11. elements Viktorija Samuilova, Aleksandra Filatova, Anna Aksjonova, Baiba Stikute, Evelīna Šarkovska, Elīna Kroiča, Laura Ladusāne, Laura Valinika, Kristīne Cvetkova, Anastasija Filipenko video thumbnail
Jaunie laboranti Bažena Zambžetska, 7.klase (eksperimenti) Emilija Mironova, 7.klase (eksperimenti) Linda Trofimoviča, (video) Epizodēs: Sofija L., Sergejs J., Dmitrijs S., Edgars S., Mārtiņš G.  video thumbnail
AKA Ķīmiķi Angelīna Baškatova, Ksenija Ļevša, Anna Drozdecka video thumbnail
Indikatori Daniels Grīnvalds, Aleks Stalšāns, Una Lorika, Adrija Elizabete Švēde-Grīnberga, Undīne Muceniece, Beatrise Zingnika video thumbnail
Izlauzies pirms oksidējas Lelde Kurme, Reinis Gredzens, Reinis Miemis, Karlīna Mitrēvica, Elizabete Liepa, Anna Gabriela Jūra video thumbnail
Staicelieši Una Prokopoviča, Paula Reide, Meldra Zālamane, Kendija Grāvīte, Viesturs Titovs, Regnārs Nerips video thumbnail
Ropažu 8. klases ķīmiķi Kristaps Klišāns, Kristofers Bernāns, Adrija Bleidele, Nikija Brice, Kerija Ilgaža video thumbnail
Argentum Ērglis Ervīns, Kalvāns Andis, Koņuhova Daniela, Krievāns Ivo,  Kursiete Annija,  Liepniece Liene,  Liepniece Madara,  Lisovs Vitālijs, Milta Agita, Orlovs Eliass, Sapožņikovs Rolands,  Upīte Santa,  Vanaga Nikola,  Vēbere Linda, Vēvere Adrianna, Ziemele Jasmīna
Andulēni Sandijs Belouss, Nikola Grīnhofa, Elīza Lurdesa Alksne, Arita Berga, Artūrs Helmanis video thumbnail
Atmosfēra Skrundas vidusskolas skolēni video thumbnail
SIMSIX Jūlija Kaminska,Rebeka Smiltniece,Daniels Virsis,Elīna Kalniņa,Arvils Pētersons,Marko Artūrs Buš. video thumbnail
Ātomi Henrijs Kravals, Rihards Fokins video thumbnail
POZITĪVIE NEGATĪVISTI Anastasija Abžīnova, Madara Džēina Zakarevska, Patrīcija Paula Lazdāne, Mariuss Moļņiks, Renāts Pomerancis, Evelīna Gateža  video thumbnail
Oksīši Adrians Druseiks,  Jēkabs Ķikurs,  Nelda Strautzele,  Ralfs Tjuhs,  Anna Marija Smetaņina,  Kate Privalova,  Keita Privalova,  Sanija Gruzda,  Keita Motiejuna,   Ramīna Krīgere,  Viktorija Mališeva,  Daniels Markuss Strazdiņš,   Keita Straumane,  Kristiāns Rainers Sulītis,
Elektroni Niks Naidžels Zeltiņš, Marika Turka video thumbnail